Cerrahi Olmayan Uygulamalar

Cerrahi olmayan yöntemlerle, gerek estetik ameliyatları tamamlayıcı, gerekse ameliyattan bağımsız sonuçlar elde edilebilmektedir. Cerrahi olmayan tedavilerin ortak özellikleri, cerrahi tedavilere oranla daha kolay olmasıdır.

botoks-13

Mimik kaslarının yoğun olarak kullanılmasıyla ortaya çıkan, yaşlanma süreciyle birlikte kalıcı hale gelen cilt kırışıklıkları botoks uygulamasıyla azaltılabilir.

Detaylı İnceleyin
596cc10418e63

Estetik dolgu uygulaması, genellikle yüz bölgesinde, zamanla oluşan kırışıklık ve hacim kayıplarının giderilmesi için yapılan bir estetik müdahaledir.

Detaylı İnceleyin
iple-yuz-germe

İple yüz germe uygulamasında kullanılan iplere vücut olumlu bir şekilde yaklaşmaktadır. İpler sayesinde cilt için önemli olan kolajen üretimi tetiklenir.

Detaylı İnceleyin
640xauto

Deriyi canlandırmak, gençleştirmek, ciltte istenmeyen lekeleri gidermek, cildin görünümünü iyileştirmek için deriye bazı solüsyonların uygulanması işlemidir.

Detaylı İnceleyin
yag-enjeksiyonu

Yüz ve vücudun çeşitli yerlerinde dolgunluk sağlamak için o bölgelere yağ enjekte edilmesidir. Yanaklar, alın, yanak-dudak çizgisi, dudaklar, çene ucu, kalça ve bacaklarda çökük alanlar bu uygulamanın yapıldığı yerlere örnek olarak sayılabilir.

Detaylı İnceleyin
5c8e5c1845d2a097ac1141f7

Tüm medikal tedavilerde olduğu gibi selülit tedavisinde de güvenirliği olan, etki mekanizmasını kanıtlamış cihazlarla tedavi etmeyi tercih ediyoruz.

Detaylı İnceleyin
timthumb

Kişinin kendisinden alınan kanın çeşitli işlemlerden geçirilerek vücutta tedavisi planlanan dokulara enjeksiyonu şeklinde uygulanan tedavi yöntemidir.

Detaylı İnceleyin
timthumb (1)

Özellikle yüz bölgesinde saç bölgesinde, dekolte bölgesinde gibi yerlerde oluşan benlerin rahatsız etme durumlarında alımı uygulanabilmektedir.

Detaylı İnceleyin