Genital Estetik

Genital estetik ameliyatları son yıllarda birçok estetik ameliyat arasından sıyrılıp, önemli yere sahip olmuştur. Bunun nedeni ise, kadınların dış görünüşlerinin yanı sıra genital bölgelerinde değiştirmek istediği estetik kısımlardır.

genital-bolge-estetigi-vajina-estetigi

Labioplasti basit olarak vajinanın büyük dudakları olarak da bilinen labia majorun (dış dudak) veya dış dudakların hemen altında yer alan ve labia minorun (iç dudak) cerrahi girişim ile tamir edilmesidir.

Detaylı İnceleyin
kalici-kizlik-zari-dikimi

Kızlık zarı birçok kadın için oldukça özel bir durumdur. Kızlık zarı, vajinanın dış bölgesinden içeri doğru 3 cm kadar içeride olan kıvrımlı bir şekle sahip kısımdır.

Detaylı İnceleyin
vajina-daraltma-operasyonu

Vajina bölgesinde yaşanan yıpranma cinsel ilişkide hem kadını, hem de erkeği olumsuz etkilemektedir. vajina daraltma operasyonları ile, cinsel yaşam düzeltilebilir ve kadının kendine olan güveni tazelenebilir.

Detaylı İnceleyin
640xauto (1)

Büyük dudaklar bazı kişilerde buruşuk ve sarkık görünümlü olabilir. Bu durum genetik bir özellik olabildiği gibi daha çok 30 yaş sonrası ya da çok zayıf kişilerde rastladığımız bir durumdur.

Detaylı İnceleyin