Vücut Estetiği

Vücut estetiği, genel olarak belli belirsiz bir sürü neden sonucunda ortaya çıkan deformasyonları düzeltmek için yapılan bir dizi operasyonlardır. Vücut estetiği operasyonları sonrasında deri altındaki dokular düzeltilir ve sarkmış olan deriler ile yağ fazlalıkları alınarak kişinin daha estetik bir görünüme kavuşması sağlanır.

liposuction-image-800x400-crop

Vücudun bazı bölgelerinde oluşan, diyet ve egzersiz yapılmasına rağmen giderilemeyen yağ birikintilerinin alınması işlemidir.

Detaylı İnceleyin
Popo-Estetigi

Yapılacak olan uygulama yine tüm estetik operasyonlarda olduğu gibi, hastaya bağlı olarak değişmektedir. Kalça estetiğinin diğer adı olan gluteoplasti, daha dolgun ve diri gözüken kalçalara uygulanan estetik yöntemdir.

Detaylı İnceleyin
angel-of-beauty-yuz-ve-boyun-germe-jpg-631fa

Boyun bölgesi de en az yüz kadar kırışacak ve gevşeyerek sarkmaya başlayacaktır. Birçok kadının yaptığı en büyük hata boyun bölgesini es geçmektir.

Detaylı İnceleyin
yag

Uygulanmasını kolay oluşu ve kişinin farkı hemen görebilmesi avantajlarından bir tanesidir. Bu sebeple birçok kişi dolgu yerine yağ enjeksiyonu yaptırmayı tercih etmektedir.

Detaylı İnceleyin
5dcd17e12269a203f4773d0b

Karın bölgesinde bulunan yağ dokusunun, sarkmış fazlalık derinin çıkarılması ile birlikte karın duvarı kaslarının anatomik onarım yapılarak gergin hale getirilmesi ameliyatıdır.

Detaylı İnceleyin
bacak_estetii

Aşırı kilolu olan kişilerin kilo verdikten sonra çeşitli sarkmalar ile karşılaşmaları mümkündür. Göbek bölgesinde, kol altlarında ve hatta iç bacaklarda görülen bu sarkmalar, kilo veren kişiler için büyük problemlere yol açmaktadır.

Detaylı İnceleyin
tchauzinho

Yaşlılık, aralıklı olarak kilo verme, yer çekimi gibi sebeplere bağlı olarak kolların arka ve iç kısmında sarkıklıklar meydana gelebilir. Hastalar, günlük hayatın getirdiği bu kusurlardan kol germe operasyonu ile kurtulabilir.

Detaylı İnceleyin